Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2011 » Červen:

Šance pro obce přátelské rodině (Moderní obec)

Nabízí se v soutěži Obec přátelská rodině roku 2011, jejíž 4. ročník vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí a Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve spolupráci s Asociací center pro rodinu a Sítí mateřských center.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny obce a města či obvody statutárních měst s výjimkou těch, které v minulých letech už byly oceněny. Obce, které se umístí na prvních třech místech v jedné z šesti velikostních kategorií, budou moci využít odměnu v podobě neinvestiční dotace např. na příměstské prázdninové tábory, dovybavení dětských hřišť a mateřských škol, oslavy Dne dětí, Dne rodin či tradičních svátků, projekty zaměřené na spolupráci mateřských škol a zařízení pro seniory. Ve hře je, stejně jako vloni, celkem 7 mil. Kč.

Přihlášky lze zasílat do konce července. Vítěze vyhlásí ministr práce a sociálních věcí v listopadu 2011.

Více informací k soutěži je na webu www.obecpratelskarodine.cz.

Zdroj: Moderní obec

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 24.6.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 24.2. 2018 000 03:30.