Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Sociální práce a sociální služby » Sociální služby » Problematika restriktivních opatření:

Seznam průvodců dobrou praxí v problematice práce s klientem s rizikem v chování

Témata: Prevence situací, které by mohly vést nebo vedou k užití omezovacích prostředků pro uživatele, analýza situací, omezování pohybu uživatele v souladu s lidskými právy, evidence a kontrola) provázení a pomoc pracovníkům v individualizované podpoře klienta s rizikem v chování.

Absolventi kurzu se prokazují osvědčením vydaným odborem sociálních služeb MPSV.

Jméno a příjmeníel. adresatelefon
Balická Kateřinakatka.balicka@seznam.cz739 414 418
Bartošková Marieusp.krizanov@volny.cz774 369 100
Bechyňová Věrastrep@centrum.cz724 262 403
Beránková Jitkajitka.berankova@unet.cz606 618 955
Ditrychová Lucielucie.ditrychova@seznam.cz732 812 902
Dortová Radmiladortovaradmila@seznam.cz603 730 955
Drexler Paveldrexler.pavel@o2active.cz606 119 679
Haška Petrpetr@domovmysliborice.cz605 172 833
Chludilová Alenaalena.chludilova@seznam.cz731 464 042
Jún Hynekjun@apla.cz777 288 476
Júzová Jaroslavasanatorium@alzheimercentrum.cz777 555 551
Kasperová Světlasvetlakasperova@seznam.cz731 440 706
545 558 124
Kaucký Danielkaucky@fokus-praha.cz777 800 385
233 551 953
Konvičková Martastrep@centrum.cz724 262 402
Kocourková Vladimíravladimiral@seznam.cz608 073 177
Machová Evaeva.machova@mmol.cz585 229 961
Matula Pavelmatulapavel@seznam.cz606 694 244
Matuška Václavvaclav.matuska@seznam.cz603 431 009
Milichovský Lubošusp.lidman@worldonline.cz565 400 720
602 55 445
Mužík Janjmuzik@centrum.cz604 595 447
Němec Antonínreditel@uspskalicka.cz732 718 425
Olchawski Petrpetr.olchawski@seznam.cz603 101 072
Pogodová Evapogodova@seznam.cz724 335 109
Polenský Martinpolen@sky.cz606 501 983
Ryplová Alenaalena.ryplova@centrum.cz608 856 859
Řeháková Danadanare@seznam.cz721 815 155
Slivoňová Jaroslavaing.slivonova@atlas.cz604 284 190
Smutná Mariesmutnamarie@seznam.cz603 760 671
Straka Janjan.straka@seznam.cz728 758 964
Svoboda Davidamalthea@volny.cz776 752 805
Šimková Lenkalenka_simkova@quick.cz739 001 584
Šmahlík Jiříjirik.smahlik@centrum.cz731 570 815
Šnebergerová Danasnebergerova@dhmirosov.cz605 768 183
Šoupalová Květušedpdfoltynova@volny.cz732 930 818
Štěrba Karelsterba@chello.cz603 497 157
Šústková Ivetasiveta@volny.cz777 614 181
577 112 995
Tománková Milenacharita@unart.cz604 177 856
Tošnerová Tamaratosner@fnkv.cz267 163 154
Vávrová Soňavavrova@fhs.utb.cz728 665 202
Autor: Odbor 22
Poslední aktualizace: 19.4.2007

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.10. 2017 000 17:13.