Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2011 » Duben:

Ministerstvo práce a sociálních věcí podpoří rozvoj firem po krizi (MediaFax)

Podle ministerstva jde o odvětví, která přežila krizi a je zde velký potenciál nových zakázek. Další podporu rozvíjejícím se odvětvím nabídne ministerstvo pro místní rozvoj nebo ministerstvo průmyslu a obchodu. Tyto peníze budou směřovat například do cestovního ruchu nebo energetiky. Podpora je určena na vzdělávání nebo rekvalifikaci svých zaměstnanců či žadatelů o práci. Firma navíc dostane od ministerstva i peníze na mzdu pro svého zaměstnance po dobu vzdělávání, protože v této době nelze zaměstnance využít na jinou práci. Projekt tak navazuje na již ukončenou akci Vzdělávejme se!, kterou MPSV spustilo v krizovém období. O finance v tomto novém projektu s názvem Vzdělávejte se pro růst lze požádat od května.

Zdroj: MediaFax

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 12.4.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 20.2. 2018 000 12:56.