Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Ministerstvo práce a sociálních věcí » Média a veřejnost » Napsali o nás » Ostatní články - Archiv » Rok 2011 » Březen:

Najděte si práci na veletrhu (MF Dnes)

Veletrh, nad kterým převzalo záštitu ministerstvo práce a sociálních věcí, je otevřen i personálním agenturám, internetovým pracovním portálům, specialistům na vzdělávání, odborníkům na čerpání evropských fondů v oblasti zaměstnanosti a dalším specialistům na trhu práce. A to včetně pojišťoven a organizací zabývajících se poradenskou činností při zprostředkování pracovních příležitostí. Akci by rozhodně neměli vynechat studenti a absolventi škol - nebudou totiž chybět nabídky na práci v zahraničí či tipy na mezinárodní výměnné programy a informace o studiu v zahraničí.

V rámci doprovodného programu si budou moci návštěvníci bezplatně vyzkoušet například pracovní pohovor s odborníkem, mohou se poradit, jak správně napsat životopis, motivační dopis. "Zájemci se tu také mohou naučit vypočítat si čistou mzdu, dostanou rady, jak nenaletět při podpisu pracovní smlouvy, jak vyjednávat o platu a benefitech, ověří si, zdali by zvládli pohovor v cizím jazyce, například v německém, anglickém nebo francouzském," říká Tomáš Topol z Incheba Praha.

O veletrhu

Kde: Průmyslový palác na Výstavišti v Praze 7 - Holešovicích Kdy: 17. až 18. března 2011

Za kolik: vstupné je zdarma

Podrobný program veletrhu JOBS EXPO 2011: naleznete na internetových stránkách www.jobsexpo.cz nebo na www.incheba.cz.

Na programu jsou:

  • semináře pro zaměstnance
  • semináře pro zaměstnavatele
  • konzultace pro uchazeče o práci
  • nácvik pohovoru
  • jazykové testování
  • prezentace vystavovatelů

Zdroj: MF Dnes

Autor: MPSV
Poslední aktualizace: 15.3.2011

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 19.2. 2018 000 10:52.