Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Sociální práce a sociální služby » Sociální práce a vzdělávání » Projekty » Archiv » Projekt Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce » Realizované akce:

Obsah položky Mezinárodní seminář:

  • (Soubor typu .pdf)Pozvánka
    Soubor ke stažení: Pozvanka_Mezinarodni_seminar.pdf, velikost: 921.2 KB, poslední změna: 30.04.2015
  • (Soubor typu .pdf)Program
    aktualizováno 11.5. 2015

    Soubor ke stažení: mezinarodni_sem_program2.pdf, velikost: 755.4 KB, poslední změna: 11.05.2015
  • (odkaz)Přihlašovací formulář
  • Prezentace

Mezinárodní seminář

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář, který se koná v Praze při příležitosti oslavy 80 let výročí případové sociální práce ve dnech 19. – 20. května 2015 a bude akcentovat téma sociálního poradenství včetně konceptu občanského poradenství jako jednoho z prvků sociální práce a podpory rozvoje občanské společnosti.

Seminář pořádá Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci projektu Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce ve spolupráci s Asociací občanských poraden ČR a katedrou sociální práce Univerzity Karlovy v Praze za spoluúčasti Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a Univerzity Jana Amose Komenského v Bratislavě.

Hlavním cílem semináře je vrátit odborné diskuse v sociální práci do veřejného prostoru v návaznosti na prvorepublikovou tradici sociální práce a mezinárodní věhlas činnosti českých sociálních pracovnic a tím posílit profesní identitu sociálních pracovníků.

Tento seminář chce poukázat na společnou tradici profese sociální práce a navázat na ni. Vzhledem ke kulturní a institucionální blízkosti se Slovenskou republikou může být pro české sociální pracovníky přínosné sdílet zkušenosti z praxe, které lze využít také v podmínkách České republiky.

Bližší informace o semináři a možnosti se přihlásit budou na webových stánkách MPSV zveřejněny do konce měsíce dubna.

Autor: Odbor 22
Poslední aktualizace: 27.4.2015

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 28.5. 2017 v 16:28.