Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Sociální práce a sociální služby » Sociální práce a vzdělávání » Projekty » Archiv » Projekt Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce » Realizované akce:

Obsah položky Kulatý stůl:

Kulatý stůl

Kulatý stůl se uskutečnil dne 30. 10. 2014 od 9:00 do 16:30 v prostorech Hotelu Gustav Mahler v Jihlavě. Tímto velice děkujeme za pronájem prostor a za milou spolupráci při organizaci této akce. Kulatého stolu se zúčastnilo 49 sociálních pracovníků rozdělených do 4 pracovních skupin. Jejich úkolem bylo namodelovat kurz celoživotního vzdělávání v oblasti sociální práce v rozsahu 48 hodin. Všem účastníkům děkujeme za jejich práci a kreativní přístup.

Výstupy z Kulatého stolu budou zpracovány a na jejich základě bude formulována veřejná zakázka. Obsahem veřejné zakázky bude pilotní ověření vzdělávacího kurzu, jehož předpokládaná kapacita je 100 sociálních pracovníků. Prezentace promítané na semináři naleznete v nabídce vlevo.

Autor: Odbor 22
Poslední aktualizace: 3.11.2014

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.7. 2017 000 02:45.