Důležitá sdělení

 • Osvědčení Bezpečný podnik, soutěže Správná praxe a Profesion…

  ilustrační fotoMinistryně práce a sociální věcí Michaela Marksová společně s generálním inspektorem Rudolfem Hahnem ze SÚIP v Kaiserštejnském paláci předali ocenění vítězným společnostem z celé ČR za mimořádné výsledky a aktivity v oblasti BOZP. Součástí slavnostního dne bylo předávání osvědčení Bezpečný podnik a ocenění vítězných společností v rámci mezinárodní soutěže Správná praxe. Události předcházelo slavností vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže PROFESIONÁL – KOORDINÁTOR BOZP NA STAVENIŠTI, které se konalo v pražském hotelu DAP.

Novinky

Plánované události

 • 43. týden

 • Pondělí, 24. října

  09:00 – Jednání vlády; (Michaela Marksová, ÚV ČR, Praha).

  09:00 – Jednání k IT ČSSZ; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro řízení sekce IT, Iva Merhautová, náměstkyně ministryně pro řízení sekce sociálně pojistných systémů, Tloskov).
 • Úterý, 25. října

  10:00 – Jednání v oblasti IT; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro řízení sekce IT, GŘ Úřadu práce, Praha).
 • Pátek, 28. října

  20:00 - Slavnostní večer ke Dni vzniku samostatného československého státu; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro řízení sekce IT, Pražský hrad, Praha).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 22.10. 2016 v 21:36.