Důležitá sdělení

 • Moderní a efektivní veřejná správa. MPSV a Sdružení místních …

  ilustrační fotoProblematika sociálního bydlení, financování a zajištění dostupnosti sociálních služeb, aplikace nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti nebo podpora rodiny a slaďování rodinného a profesního života. To jsou hlavní témata memoranda o spolupráci, které v Senátu podepsali ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová a předseda Sdružení místních samospráv Stanislav Polčák. Společným cílem je výkon moderní a efektivní veřejné správy.

Novinky

Plánované události

 • 29. týden

 • Pondělí, 18. července

  Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministryně pro sociální a rodinnou politiku, ÚV, Praha).

  10:00 – Jednání Rady pro Evropské strukturální a investiční fondy; (Michaela Marksová, ÚV, Praha).

  15:00 – Memorandum o spolupráci mezi MPSV a SMS ČR; (Michaela Marksová, Senát PČR, Praha).

  15:00 – Jednání Rady vlády pro udržitelný rozvoj; (Martin Kučera, náměstek ministryně pro ekonomiku a EF, Lichtenštejnský palác na Malé Straně, Praha).
 • Středa, 20. července

  09:00 – Jednání vlády ČR; (Michaela Marksová, ÚV, Praha).

  09:30 - 3. MEZINÁRODNÍ SH SENIORŮ ČR; (Michaela Marksová, ul. Lhotecká čp.559/7, Praha 4).

 • Čtvrtek, 21. července

  11:00 - Setkání k představení paragrafového znění zákona o sociálním bydlení pro odbornou veřejnost; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministryně pro sociální a rodinnou politiku, MPSV, v zasedací místnosti č. 218, Podskalská 19, Praha).
 • Pátek, 22. července

  10:30 - Zahájení výstavby závodu Schwan cosmetics ČR; (Michaela Marksová, Český Krumlov).

  11:00 - Setkání k představení paragrafového znění zákona o sociálním bydlení pro odbornou veřejnost pro neziskový sektor; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministryně pro sociální a rodinnou politiku, MPSV, v zasedací místnosti č. 218, Podskalská 19, Praha).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 23.7. 2016 v 21:15.