Důležitá sdělení

 • Osvědčení Bezpečný podnik, soutěže Správná praxe a Profesion…

  ilustrační fotoMinistryně práce a sociální věcí Michaela Marksová společně s generálním inspektorem Rudolfem Hahnem ze SÚIP v Kaiserštejnském paláci předali ocenění vítězným společnostem z celé ČR za mimořádné výsledky a aktivity v oblasti BOZP. Součástí slavnostního dne bylo předávání osvědčení Bezpečný podnik a ocenění vítězných společností v rámci mezinárodní soutěže Správná praxe. Události předcházelo slavností vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže PROFESIONÁL – KOORDINÁTOR BOZP NA STAVENIŠTI, které se konalo v pražském hotelu DAP.

Novinky

Plánované události

 • 44. týden

 • Pondělí, 31. října

  08:00 - Oficiální recepce moldavské delegace v rámci projektu zahraniční spolupráce „Zvyšování kapacit Ministerstva práce, sociální ochrany a rodiny v Moldavsku“; (Zuzana Jentschke Stöcklová, náměstkyně ministryně pro řízení sekce sociální a rodinné politiky, MPSV, Na Poříčním právu 1, místnost 116).
 • Úterý, 1. listopadu

  09:00 - Mezinárodní konference o bydlení českých seniorů; (Michaela Marksová a další lidé z MPSV, akci pořádá Senát PČR a Rada seniorů ČR, Jednací sál Senátu PČR, Valdštejnská ulice, Praha 1).

  Konference „ZDRAVOTNICTVÍ 2017“; (Iva Merhautová, náměstkyně ministryně pro řízení sekce sociálně pojistných systémů, hotel Grandior, Praha).
 • Středa, 2. listopadu

  09:00 - 47. schůze Výboru pro sociální politiku PSP ČR; (Zuzana Jentschke Stöcklová, náměstkyně ministryně pro řízení sekce sociální a rodinné politiky, Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro řízení sekce IT, PS PČR, „Konírna“, Praha).
 • Čtvrtek, 3. listopadu

  14:30 - 76. schůze ústavně právního výboru PSP ČR; (Zuzana Jentschke Stöcklová, náměstkyně ministryně pro řízení sekce sociální a rodinné politiky, PS PČR, Sněmovní 4, Praha 1, míst. 55, přízemí, Praha).
 • Pátek, 4. listopadu

  11:00 – Vyhlášení výsledků soutěže „Obec přátelská rodině“; (Michaela Marksová, Zuzana Jentschke Stöcklová, náměstkyně ministryně pro řízení sekce sociální a rodinné politiky, MPSV, Na Poříčním právu 1, Praha).

  14:00 - Předsednictvo RVIS; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro řízení sekce IT, Spiritka, Atletická 2352/11, Praha 6 – Břevnov).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 28.10. 2016 v 14:03.