Důležitá sdělení

 • MPSV oslavilo „Den otců“ v rámci 10. ročníku TÁTAFESTU

  ilustrační fotoMinisterstvo práce a sociálních věcí (MPSV) podpořilo „Den otců“. V rámci jubilejního 10. ročníku Tátafestu se v neděli 19. června na lodi Cargo Gallery konala oslava „Dne otců“, kterou ve spolupráci s Ligou otevřených mužů (LOM) a Unií center pro rodinu a komunitu již podruhé spolupořádalo MPSV pod záštitou ministryně práce Michaely Marksové. Návštěvníci Tátafestu mohli tento den oslavit například poslechem koncertu kapely Tata/Bojs, pro děti byly připravené dovednostní hry a všichni se mohli zapojit do rodinné zábavy v podobě úspěšné atrakce Easy foto show. Součástí programu bylo také vyhlášení výsledků ankety „Táta roku“. Mediálním partnerem Tátafestu bylo Rádio Impuls.

Novinky

Plánované události

 • 25. týden

 • Pondělí, 20. června

  09:00 – Jednání členů pracovní skupiny k odměňování ve státní správě; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro ICT, MPSV, Praha 2).
 • Úterý, 21. června

  13:00 - Jednání 9. podvýboru pro lidská práva; (Michaela Marksová, PS PČR, Praha).

  14:30 - Konference šikana u příležitosti založení MOBBING FREE INSTITUTU; (Michaela Marksová, Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1).
 • Středa, 22. června

  09:00 – 4. národní konference o genderu a vědě: Moje instituce, moje zodpovědnost; (Michaela Marksová, Senát PČR, Praha).
 • Čtvrtek, 23. června

  Jednání výboru pro sociální politiku; (Michaela Marksová, PS PČR, Praha).

  16:00 – Účast na „kulatém chodníku“ k sociálním bydlení; (Michaela Marksová, Anděl, Praha – Smíchov, u východu z metra B).
 • Pátek, 24. června

  9:45 – Výjezd do Jihomoravského kraje, předání potravinových a materiálních balíčků pro potřebné; (Michaela Marksová, Domov sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni, Staňkova 47, Brno).

  10:40 – Návštěva Občanské poradny Brno; (Michaela Marksová, Anenská 10, Brno).

  11:40 – Jednání s veřejnou ochránkyní práv; (Michaela Marksová, úřad VOP, Brno).

  15:00 – Návštěva spol. Siemens, odštěpný závod Elektromotory Mohelnice; (Michaela Marksová, Nádražní 395/25, Mohelnice).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 25.6. 2016 v 07:04.